Құрметті әйелдер! Көктемнің осы тамаша күнінде Сіздерді керемет мереке – 8 наурыз Халықаралық әйелдер күнімен шын жүректен құттықтаймын!

Құрметті әйелдер!
Біздің әлемдегі ең жақсы нәрсе – дүниеге келіп отбасындағы жылулықты сезіну, сұлулық пен сарқылмас нәзіктік адамзаттың әдемі жартысымен байланысты.
Осы мереке күні Сіздерге бейбітшілік пен махаббат, зор бақыт пен қуаныш, денсаулық, жарқын күндер, жұмыстарыңызда, жеке істеріңізде шығармашылық табыс тілеймін. Мереке сіздің үйіңізді гүлдермен, жақсы көңіл-күймен , туыстарының қамқорлығы және әріптестерің мен, достарының күлкісін сыйласын!
Әрқашанда гүлдей жайнап, құлпырып жүріңіз! Сіздің барлық жоспарларыңыз бен армандарыңыз орындалсың және сәттілік әрқашан Сізбен бірге болсын!
Құрметпен, колледж директоры М. Т. Байкенов

Дорогие женщины!

В этот прекрасный весенний день сердечно поздравляю Вас с замечательным праздником – Международным женским днём 8 марта!

С прекрасной половиной человечества связано всё самое лучшее в нашем мире – зарождение жизни, тепло домашнего очага, красота и неисчерпаемая нежность.
В этот праздничный день желаю Вам мира и любви, огромного счастья и радости, здоровья, светлых безоблачных дней, успехов, творческих свершений и достижений, как в личных делах, так и в работе. Пусть праздник наполнит Ваш дом цветами, солнцем и весельем, подарит заботу и тепло родных, внимание и улыбки коллег и друзей!

Всегда оставайтесь такими же обаятельными и ослепительно красивыми! Пусть Вам всегда сопутствует удача, а все Ваши планы и заветные мечты сбываются!
С уважением, директор колледжа Байкенов М.Т.