В рамках Концепции «Читающий колледж» в КАТК прошел конкурс «Самая читающая группа»

###читающий###колледж######
###читающая###группа#####читающая###группа#####
«Оқу колледжі» тұжырымдамасы аясында мұз айдынында «ең көп оқитын топ» байқауы өтті
Конкурстың мақсаттары мен міндеттері: колледждің ең көп оқитын тобын анықтау және көтермелеу, оқушыларды кітаппен қарым-қатынас жасауға ынталандыру, кітапханаға үнемі бару қажеттілігін дамыту, Кітап, оқу, кітапхана мәртебесін арттыру, кітап пен оқуды адамның рухани өмірінің маңызды факторлары ретінде насихаттау.
Бірінші кезең сырттай болды. Кітапханашы Нерина М. в. бірінші курс студенттерінің оқу формулярларына талдау жүргізді. Осы кезеңнің қорытындысы бойынша көшбасшылар анықталды.
Екінші кезең 7 сайыстан тұратын бейне викторина түрінде өтті.
Іс-шараның ең белсенді қатысушылары Турпак Артем, Петрова Мария, Петрусина Влада (191 «тамақтандыруды ұйымдастыру» тобы), Минчик Артемий және Тиштықбаев Орынбасар (131 «ТО, автомобиль көлігін жөндеу және пайдалану» тобы), Уразалинова Лайсан, Маличев Ярослав, Пономарев Александр, Орлова Элеонора (152 «Ветеринария»тобы), Қожамұратов Дмитрий және Инъеков Николай (112 топ»Ауыл шаруашылығын механикаландыру»)
Нәтижесінде 152 топ («Ветеринария»)ең көп оқитын топ болып танылды

Цели и задачи конкурса: выявить и поощрить самую читающую группу колледжа, побудить обучающихся к общению с книгой, выработать потребность в регулярном посещении библиотеки, повысить статус книги, чтения, библиотеки, пропаганда книги и чтения как важнейших факторов духовной жизни человека.
Первый этап был заочный. Библиотекарь Нерина М.В. провела анализ читательских формуляров первокурсников. По итогам этого этапа определились лидеры.
Второй этап проходил в виде видео викторины, которая состояла из 7 конкурсов.
Самыми активными участниками мероприятия были Турпак Артем, Петрова Мария, Петрусина Влада (191 группа «Организация питания»), Минчик Артемий и Тыштыкбаев Орынбасар (131 группа «ТО, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта»), Уразалинова Ляйсан, Маличев Ярослав, Пономарев Александр, Орлова Элеонора (152 группа «Ветеринария»), Кожамуратов Дмитрий и Уколов Николай (112 группа «Механизация сельского хозяйства»)
В итоге самой читающей группой признана 152 группа («Ветеринария»)