Жыл сайын Қазақстандық агротехникалық колледждің жұмыс жоспарына циклдік әдістемелік комиссиялардың апталарын өткізу енгізілді. Осы жоспар шеңберінде 2024 жылғы 12-16 ақпан аралығында арнайы пәндер циклдік комиссияларының іс-шаралары жоспарланған. Дүйсенбіде колледж фойесінде «тамақтандыруды ұйымдастыру», «Есеп және аудит», «электрмен жабдықтау»мамандықтары бойынша көрме өтті. Бухгалтердің, электриктің, аспаздың бұрыштары безендірілді. «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығының 191, 291, 391 топтарының білім алушылары өз көрмелерін өз қолдарымен дайындалған тәттілер түрінде ұсынды. Күні бойы интерактивті панельде сабақтар, оқу және өндірістік тәжірибелер туралы ақпарат бар мамандықтар бойынша бейнероликтер көрсетілді.

Ежегодно в план работы Казахстанского агротехнического колледжа включено проведение недель цикловых методических комиссий. В рамках данного плана с 12 по 16 февраля 2024 года запланированы мероприятия цикловой комиссий Специальных дисциплин. В понедельник в фойе колледжа прошла выставка по специальностям «Организация питания», «Учет и аудит», «Электроснабжение». Были оформлены уголки бухгалтера, электрика, повара. Обучающиеся по специальности «Организация питания», группы 191, 291, 391, представили свою выставку в виде угощений, приготовленных своими руками. В течение дня на интерактивной панели демонстрировались ролики по специальностям, в которых была информация об уроках, учебных и производственных практиках.