Акция «Ветеран»

###акция#акция#акция######акция#акция#акция###
###ветеран###ветеран###ветеран###ветеран###
2024 жылғы 01 ақпанда Қазақстан агротехникалық колледжінің ерікті студенттері Михаил Лубинец, Мэльс Ысқақов, Алексей Пойгин, Тимур Береговой және Елжас Бейсембаев ТЖ қызметкерлері және Қарабалық кентінің өрт сөндіруші құтқарушыларымен бірлесіп «ардагер» акциясын өткізді, оның барысында еңбек ардагері Р. В. Гавриленконың жеке үйінің аумағын қардан тазарту бойынша көмек көрсетілді.
01 февраля 2024 года студенты-волонтеры Казахстанского агротехнического колледжа Михаил Лубинец, Мэльс Искаков, Алексей Пойгин, Тимур Береговой и Елжас Бейсембаев совместно с сотрудниками ЧС и Пожарными спасателями п. Карабалык провели акцию «Ветеран», в ходе которой была оказана помощь по уборке снега территории частного дома ветерана труда Гавриленко Р.В.