«Менің Отаным Қазақстан!»

#Менің#Отаным#Қазақстан!#Менің#Отаным#Қазақстан!»#
###каткlife#

«Менің Отаным Қазақстан!»

25 қазан Қазақстан үшін-тарихтағы маңызды күндердің бірі.
ҚР Президенті Қасым-Жомарт Тоқаев ағымдағы жылдың маусым айында Ұлттық құрылтайдың бірінші отырысында Республика күнін тойлауды жандандыруды ұсынды. Мемлекет Басшысы Республика күні ұлттық мереке ретінде атап өтілуі тиіс екенін атап өтті. Бұл мереке еліміздің бостандығын, күші мен әл-ауқатын бейнелейді. Біздің үстіміздегі аспан бейбіт және таза болсын, ал адамдар бір үлкен отбасы сияқты біріксін.
2023 жылғы 24 қазанда Қазақстандық агротехникалық колледжде «Менің Отаным Қазақстан!». Патриоттық акцияға қатысушыларға Қазақстандық агротехникалық колледжінің директоры Деряга Александр Николаевич құттықтау сөз сөйледі. Барлық қатысушыларға бейбіт аспан тіледі, жүректер біздің мемлекетіміз үшін мақтанышпен, бірлік пен түсіністікке ұмтылыспен толтырылсын, ал жемісті еңбек бақытты болашақтың сенімді кепілі болады!

25 октября для Казахстана — одна из важнейших дат в истории.
Возродить празднование Дня Республики предложил Президент РК Касым-Жомарт Токаев на первом заседании Национального курултая в июне текущего года. Глава государства отметил, что День Республики должен праздноваться, как национальный праздник. Этот Праздник символизирует свободу, могущество и благополучие нашей страны. Пусть небо над нами будет мирным и чистым, а народ будет сплочен, как одна большая семья.
24 октября 2023 года в Казахстанском агротехническом колледже проведена патриотическая акция «Менің Отаным Қазақстан!». С приветственным словом в адрес участников патриотической акции выступил директор Казахстанского агротехнического колледжа Деряга Александр Николаевич. Пожелал всем присутствующим мирного неба, пусть сердца наполняются гордостью за наше государство, стремлением к единству и пониманию, а плодотворный труд будет надежным залогом счастливого будущего!