Акция «Один колледж — одна книга»

#акция#акция##акция###акция#акция##акция##
#один#колледж#одна#книга##один#колледж#одна#книга#
###каткlife#

«Бір колледж — бір кітап» акциясы Акция «Один колледж — одна книга»

2023 жылғы 10 Қарашада «оқырман колледжі» тұжырымдамасы шеңберінде Қазақстандық агротехникалық колледжде 131 және 191 — топтардың 1 курс студенттеріне арналған «бір колледж-бір кітап» акциясы өтті, оның мақсаты ұлттық әдебиетке оқырмандардың қызығушылығын қолдау және дамыту, оқырмандарды кітапханаға тарту болып табылады. Талқылауға және оқуға ұсынылған кітап Ілияс Есенберлиннің «Көшпенділер»шығармасын таңдады. Ілияс Есенберлин қазақ әдебиетінің ірі өкілі ғана емес, сонымен қатар қазақ халқының тарихында лайықты орын алатын жарқын тұлға болды. Петрова Мария и. Есенберлиннің өмірбаянын айтып берді, Макушина Анастасия балаларды «Көшпенділер»трилогиясының қысқаша мазмұнымен таныстырды. Кітапханашы Нерина М. В. студенттердің назарына и.Есенберлиннің «Көшпенділер»кітабы бойынша буктрейлер ұсынды. Әдеби акцияны и.Есенберлиннің шығармашылығына арналған «Ұлы дала әншісі» атты кітап көрмесі толықтырды. Кітапханашы көрмеге қысқаша шолу жасады. Ерікті балалар үзілісте буклеттер таратты.

10 ноября 2023 года в рамках концепции «Читающий колледж» в Казахстанском агротехническом колледже для студентов 1 курса группы 131 и 191 прошла акция «Один колледж — одна книга», целью которой является поддержка и развитие читательского интереса к национальной литературе, привлечение читателей в библиотеку. Книгой, рекомендованной для обсуждения и прочтения, выбрано произведение Ильяса Есенберлина «Кочевники». Ильяс Есенберлин был не только крупнейшим представителем казахской литературы, но и яркой личностью, занимающей достойное место в истории казахского народа.
Петрова Мария рассказала биографию И. Есенберлина, Макушина Анастасия познакомила ребят с кратким содержанием трилогии «Кочевники». Библиотекарь Нерина М.В. предложила вниманию студентов буктрейлер по книге И. Есенберлина «Кочевники». Литературную акцию дополнила книжная выставка «Певец великой степи», посвященная творчеству И. Есенберлина. Библиотекарь провела краткий обзор выставки. Ребята-волонтеры на переменах раздавали буклеты.