День дублера

#днем#учителя#
#профессиональным#праздником#
###каткlife#

Біздің дублерлеріміз Звонарева Виктория, Сағайдачная Ангелина, Гудков Кирилл, Смирнова Ксения, Верховец Кирилл, Резов Семен, Қарыбай Саян, Белицкий Артем, Баландина Анна, Затеева Татьяна, Қасымов Арман, Букин Данил, Бельцова Евгения, Доронцева Елена, Алтынбаева Камила, Кардивар Богдан ,Ейкель Максим, Маличева Александра, Маличев Ярослав, Кайзер Анастасия, Сарбасов Рамиль, Савченко Анатолий, Уткин Геннадий және Барабуля Кристина өз міндеттемелерін абыроймен орындады. Сабақтар ғана емес, басқа да міндеттер жарқын және серпінді болып шықты. Дублер күнінің барлық қатысушылары жаңа білім, рахат пен пайда алды. Өзін-өзі басқару күні біздің студенттік өміріміздің ең жарқын және қызықты күндерінің бірі ретінде мұғалімдер мен студенттердің есінде қалады. Жыл сайынғы жақсы дәстүр бірінші жылдан бері сақталып келеді. Қазақстандық агротехникалық колледждің «Жастар» жастар комит жөніндегі комитеті барлық қатысушыларға дублер күнін сәтті және нәтижелі өткізуімен алғыс білдіреді.

Наши дублёры Звонарева Виктория, Сагайдачная Ангелина, Гудков Кирилл, Смирнова Ксения, Верховец Кирилл, Резов Семен, Карыбай Саян, Белицкий Артем, Баландина Анна, Затеева Татьяна, Касымов Арман, Букин Данил, Бельцова Евгения, Доронцева Елена, Алтынбаева Камила, Кардивар Богдан, Ейкель Максим, Маличева Александра, Маличев Ярослав, Кайзер Анастасия, Сарбасов Рамиль, Савченко Анатолий, Уткин Геннадий и Барабуля Кристина с честью справились с взятыми на себя обязательствами. Не только уроки, но и другие обязанности получились яркими и динамичными. Новые знания, удовольствие и пользу получили все участники Дня Дублёра. День Самоуправления запомнится учителям и студентам , как один из самых ярких и интересных дней нашей студенческой жизни. Ежегодная добрая традиция сохраняется уже не первый год. Комитет по делам молодежи «Жастар» Казахстанского агротехнического колледжа благодарит всех участников с удачным и продуктивным проведением Дня дублера.