Интерактивная беседа «Ортақ құндылықтар мен мәдениет»

#ценности#жизни#
#культура#
###каткlife#
2023 жылдың 19 қыркүйегінде аудандық кітапхана мамандары Сабира Магамбетова мен Динара Ерқарина Қазақстандық агротехникалық колледж студенттері үшін «Орталық құндылықтар мен мәдениет»атты қызықты интерактивті әңгіме өткізді. Бұл тақырып өте кең, жан-жақты, көптеген аспектілерді қамтиды. Сіз бұл тақырып туралы бірнеше сағат бойы сөйлесе аласыз. Мәдениеттер мен адами құндылық бір-бірімен тығыз байланысты. Бұл бізге бір-бірімізді түсінуге және құрметтеуге, ортақ мүдделер мен құндылықтарды табуға, тарих пен мұраны құруға көмектеседі. Сондықтан мәдениетті бағалау және насихаттау біздің жеке дамуымыз үшін ғана емес, жалпы қоғамның дамуы үшін де қажет. Мәдени құндылықтар адамның өміріне мән беріп, оған әлемді шарлауға және күрделі міндеттерді шешуге көмектеседі. Әңгіме позитивті түрде өтті, балалар осы іс-шараның белсенді қатысушылары болды.

19 сентября 2023 года специалисты районной библиотеки Сабира Магамбетова и Динара Ергарина для студентов Казахстанского агротехнического колледжа провели интересную интерактивную беседу «Ортақ құндылықтар мен мәдениет». Данная тема очень обширна, разносторонняя, охватывает множество аспектов. Говорить о данной теме можно часами. Культура и человеческая ценность неразрывно связаны друг с другом. Она помогает нам понимать и уважать друг друга, находить общие интересы и ценности, и создавать историю и наследие. Поэтому ценить и пропагандировать культуру необходимо не только для нашего личного развития, но и для развития общества в целом. Культурные ценности придают смысл жизни человека, помогая ему ориентироваться в мире и решать сложные задачи. Беседа прошла на позитиве, ребята были активными участниками данного мероприятия.