#День#труда#
###каткlife#
2023 жылғы 11 қыркүйекте Қазақстан агротехникалық колледжінде еңбек күнін мерекелеу аясында оқу топтарының кураторлары педагогикалық еңбек ардагерлерінің, өз ісінің мамандары юнкинд Арнайы пәндер оқытушысы Евгений Рейнгольдовичтің және колледж кітапханашысы Нерина Марина Владимировнаның қатысуымен тақырыптық сағаттар өткізді. Ал болашақ аспаздар мен автоэлектриктер 8 шақырылған аудандық мәслихаттың депутаты, «Азаматтарға арналған үкімет мемлекеттік корпорациясы» КЕАҚ Қостанай облысы бойынша филиалы-Қарабалық ауданының тіркеу және жер кадастры бөлімінің басшысы Мақпал Әжіғалиқызы Кужаровамен кездесті.
Шақырылған қонақтар өмірдегі жетістіктерімен бөлісті және тек еңбек әр адамның өміріндегі маңызды фактор болып табылатынын және әрбір мамандық таптырмас екенін атап өтті.
В рамках празднования Дня труда 11 сентября 2023 года в Казахстанском агротехническом колледже кураторами учебных групп проведены тематические часы с участием ветеранов педагогического труда, профессионалами своего дела — с преподавателем специальных дисциплин Юнкинд Евгением Рейнгольдовичем и библиотекарем колледжа Нериной Мариной Владимировной. Будущие повара и автоэлектрики познакомились с депутатом районного маслихата 8 Созыва , руководителем Отдела Карабалыкского района по регистрации и земельному кадастру-филиал НАО «Государственная корпорация Правительство для граждан» по Костанайской области Кужаровой Макпал Ажигалиевной.
Приглашенные гости поделились своими достижениями в жизни и подчеркнули, что только труд является важным фактором в жизни каждого человека и каждая профессия незаменима.