В 2023-2024 учебном году в Казахстанском агротехническом колледже в рамках Концепции «Читающий колледж» продолжается постоянно действующая акция Буккроссинг «Книга ищет друзей».

#читающий#колледж#
#читающий#колледж
###каткlife#
2023-2024 оқу жылында Қазақстандық агротехникалық колледжде «оқырман колледжі» тұжырымдамасы аясында «Кітап достар іздейді»Буккроссинг акциясы жалғасуда.
Колледж фойесінде студенттерге, оқытушыларға және колледж қызметкерлеріне арналған кітап сөресі бар, кітаптар үнемі жаңартылып отырады. Барлығын буккроссингке қатысуға шақырамыз! Сіз кітапханаға көтеріле алмайсыз — кітап сөресі сізді алдыңғы есіктерде күтеді! Тек кітаптарды қарап шығыңыз, өзіңізге ұнайтын нәрсені алыңыз. Сіз өзіңіздің кітаптарыңызды қайтадан қызығушылық танытқан оқырманға әкеле аласыз.
В фойе колледжа расположена полка с книгами для обучающихся, преподавателей и сотрудников колледжа, книги постоянно обновляются. Призываем всех принять участие в буккроссинге! Можно не подниматься в библиотеку – книжная полка ждёт вас буквально у входных дверей! Просто полистайте книги, возьмите с собой всё, что понравится. Можете принести свои книги, чтобы у них вновь появился заинтересованный читатель.