#родительское собрание#
#профилактика#правонарушений

2023 жылғы 1 қыркүйекте Қазақстандық агротехникалық колледжде 1-ші курс ата-аналарына арналған «оқу-тәрбие үдерісіндегі отбасы мен колледж бірлігі»тақырыбы бойынша жалпы колледждік ата-аналар жиналысы өтті.
Оның негізгі мақсаты ата-аналардың колледждің профилактикалық жұмысына қатысуға оң уәждемесін қалыптастыру, кәмелетке толмағандардың құқық бұзушылықтары мәселелерінде ата-аналардың педагогикалық мәдениетін арттыру; құқық бұзушылықтардың алдын алу мәселелері бойынша білімдерінің арсеналын толықтыру, ата-аналарға кәмелетке толмағандардың құқық бұзушылықтары үшін жауаптылығы туралы еске салу болып табылады. Қазақстан агротехникалық колледжінің директоры Деряга Александр Николаевич ата-аналар жұртшылығына құттықтау сөз сөйлеп, ата-аналарға балалардың күн сайын жаңа табыстары мен жетістіктерімен қуантуын тіледі.
Оқу-тәрбие процесінің жұмысы туралы директорлардың УР жөніндегі орынбасарлары Кинескуль Айдархановна Аманбаева және УВР бойынша Гүлнар Галимовна Букина таныстырды. Әлеуметтік педагог Сәтбаев Олжас Қаратайұлы және Қарабалық ауданы ПБ МӨҚБ МӨББ аға УПИ полиция майоры Алтанова Жадра Қайырбекқызы және полиция аға лейтенанты Исмагулова Әйгерім Нағашыбайқызы ата-аналарға колледждің кәмелетке толмағандарды тәрбиелеу және оқыту бойынша ата-ана міндеттерін орындау және жауапкершілігі туралы еске салды.

1 сентября 2023 года в Казахстанском агротехническом колледже для родителей 1-ых курсов состоялось общеколледжное родительское собрание по теме: «Единство семьи и колледжа в учебно-воспитательном процессе». Основная цель которой, является формирование у родителей положительной мотивации на участие в профилактической работе колледжа, повышение педагогической культуры родителей в вопросах правонарушений несовершеннолетних; пополнение арсенала их знаний по вопросам профилактики правонарушений, напоминание родителям об ответственности за правонарушения несовершеннолетних. С приветственным словом в адрес родительской общественности выступил директор Казахстанского агротехнического колледжа Деряга Александр Николаевич, пожелал родителям, чтобы дети радовали каждый день своими новыми успехами и достижениями.
О работе учебно-воспитательного процесса ознакомили заместители директоров по УР Аманбаева Кинескуль Айдархановна и по УВР Букина Гульнар Галимовна. Социальный педагог Сатпаев Олжас Каратаевич и старший УИП ГЮП ОМПС ОП Карабалыкского района майор полиции Альтанова Жадра Каирбековна и старший лейтенант полиции Исмагулова Айгерим Нагашыбаевна напомнили родителям об ответственности и выполнения родительских обязанностей по воспитанию и обучению несовершеннолетних обучающихся колледжа.