Дорогие наши студенты, уважаемые учителя, сотрудники колледжа, родители!

#C#Днем#Знаний
#Bilim_quni
#Менің_алғашқы_ұстазым

Құрметті студенттер, құрметті мұғалімдер, колледж қызметкерлері, ата-аналар! Колледж жаңа білім мен қызықты саяхаттарға есігін айқара ашады, Мен бұл саяхаттардың ең ұмытылмас және әрине жемісті болғанын қалаймын. Сізге адалдық, үлкен жетістіктер, тамаша көрсеткіштер, жоғары мақсаттар және жаңа оқу жылына оптимистік көзқарас тілеймін. Ал сіздерге, қымбатты ұстаздарымыз, берік ұстаздар, көп күш, түсіністік, әрқашан күннің жақсы басталуы және сіздің айқын ақылыңыз, ақкөңілділігіңіз үшін және бізде болғаныңыз үшін бөлек рахмет.

Құрметпен колледж директоры
Деряга Александр Николаевич

Дорогие наши студенты, уважаемые учителя, сотрудники колледжа, родители! Колледж вновь открывает свои двери к новым знаниям и увлекательным путешествиям, и я хочу пожелать, чтобы эти странствия были самыми незабываемыми, и конечно, плодотворными.
Желаю вам целеустремленности, больших достижений, отличных показателей, высоких целей и оптимистичного настроя на новый учебный год. А вам, дорогие наши учителя, крепкой выдержки, немало энергии, понимания, всегда доброго начала дня и отдельное вам спасибо за ваш ясный ум, добродушие и за то, что вы у нас есть.

С уважением директор колледжа
Деряга Александр Николаевич