#Профориентация#профориентация#
#Сделай#свой#правильный#выбор
#поступай в# КАТК#

Мамандықтар әлемі өте үлкен. Ол мыңдаған түрлі қызықты мамандықтарды қамтиды. Мамандықты өз бетінше таңдау-бұл «адамның екінші тууы». Шынында да, адамның әлеуметтік құндылығы, оның басқа адамдар арасындағы орны, жұмысқа қанағаттануы, физикалық және жүйке-психикалық денсаулығы, қуаныш пен бақыт өмір жолының қаншалықты дұрыс таңдалғанына байланысты.
Сонымен, Қазақстандық агротехникалық колледждің арнайы пәндер оқытушысы Д. К. Мұратов пен МПО Г. А. Алиева Смирновская ОМ-ҒА кәсіби бағдар беріп, оқушыларға жұмысшы мамандығын таңдаудың дұрыстығы, «аспаз» және «техник-механик»жұмысшы мамандығының еңбек адамының беделі туралы айтып берді.Оқушыларға мамандықтар бойынша ақпараттық буклеттер таратылды.

Мир профессий очень велик. Он включает в себя тысячи разных интереснейших специальностей. Самостоятельный выбор профессии – это «второе рождение человека». Ведь от того, насколько правильно выбран жизненный путь, зависит общественная ценность человека, его место среди других людей, удовлетворенность работой, физическое и нервно-психическое здоровье, радость и счастье. Так, преподаватель специальных дисциплин Казахстанского агротехнического колледжа Муратов Д.К. и МПО Алиева Г.А. посетили с профориентацией Смирновскую ОШ, рассказали школьникам о правильности выбора рабочей профессии, о престиже человека труда рабочей специальности «Повар» и «техник-механик». Школьникам были розданы информационные буклеты в разрезе специальностей.