#день#Отечества
#каткlife
##Рухани#жанғыру

Отан қорғаушылар күні-Қазақстанда жыл сайын 7 мамырда атап өтілетін мемлекеттік мереке. Мереке қарсаңында Қазақстандық агротехникалық колледждің педагогикалық ұжымы барлық ерлер мен жастарды осы тамаша мерекемен құттықтады.
«Жастар» жастар комит жөніндегі комитеті білім беру процесінің барлық қатысушылары үшін «Достық күші» концерттік бағдарламасын дайындады.
День защитника Отечества — государственный праздник в Казахстане, который ежегодно отмечают 7 мая. В преддверии праздника педагогический коллектив Казахстанского агротехнического колледжа поздравили торжественно всех мужчин и юношей с этим замечательным праздником. Комитет по делам молодежи «Жастар» подготовили концертную программу «Сила дружбы» для всех участников образовательного процесса.