#день#единства#народа# Казахстана
#1#мая
#каткlife
##Рухани#жанғыру
Қазақстан халқының бірлігі күні-қазақстандықтар арасындағы бірлікті, достықты және этносаралық келісімді білдіретін елдегі басты мерекелердің бірі.Дәстүр бойынша бұл күн үлкен көлемде атап өтіледі.
1 мамыр-жалпыхалықтық бірлік күні, Қазақстанның барлық этностарының достық және келісім мерекесі, қазақстандық патриотизм, елімізге және халқымызға деген адалдық мерекесі.
Халық бірлігі күні 1996 жылы атап өтіле бастады, бұған дейін 1 мамыр Еңбек күні болатын. Қазақстан-150-ден астам ұлт пен ұлыс тұратын көпұлтты ел. Қазақстандық агротехникалық колледждің педагогикалық ұжымы мен студенттері осы іс-шараға жыл сайын қатысады, осы жылдар ішінде мереке барлық қазақстандықтарды біріктіретін жақсы дәстүрге айналды. Оның мақсаты-халық достығының, бейбітшілік пен ынтымақтастықтың, жүздеген мәдениеттердің бірігуінің маңызды құндылықтарын тағы да еске түсіру.

День единства народа Казахстана — — один из главных праздников в стране, который знаменует сплоченность, дружбу и межэтническое согласие среди казахстанцев.Традиционно этот день празднуется с большим размахом. 1 мая — День всенародного единства, праздник дружбы и согласия всех этносов Казахстана, праздник казахстанского патриотизма, преданности нашей стране и народу.
День единства народа начали отмечать в 1996 году, ранее 1 мая был Днем труда. Казахстан — это многонациональная страна, в которой проживают более 150 наций и народностей. Педагогический коллектив и студенты Казахстанского агротехнического колледжа ежегодно принимают участие в данном мероприятии, за эти годы праздник стал доброй традицией, объединяющей всех казахстанцев. Его цель — еще раз напомнить о важных ценностях дружбы народа, мира и солидарности, объединения сотен культур.