«Смотр строя и песни» «Жас Сарбаз»

##конкурс# ЖАС #САРБАЗ
##смотр#строя# и #песни
##каткlife
##Рухани#жанғыру

«Сап және ән байқауы «» Жас Сарбаз » жыл сайын тәртіп пен патриоттық рухты тәрбиелеу мақсатында өткізіледі, бұл по лайықты жас ұрпақты тәрбиелеуге мүмкіндік береді. Бірнеше апта бойы командалар осы күнге дайындалды: олар әндерді үйренді, саптық қадаммен жүруді үйренді, тиісті форманы таңдады. 1-2 курс білім алушылары саптық командаларды орындаудағы өз шеберліктерін және бірлігін көрсетті. Әр команда керемет дайындықты ұсынды: сыртқы түрі, ән орындау, есеп беру. Балалар жарқын, әдемі, эмоционалды түрде өнер көрсетті.
Болашақ — аспаздар, автоэлектриктер, техник-механиктер, ветеринарлық өңдеу операторлары және техник-электриктер сап пен әнді қараудың белсенді қатысушылары болды. «Жас Сарбаз» әні мен саптық байқауы-студенттер байыпты және мұқият дайындалатын дәстүрлі іс-шара. Бұл патриоттық дәстүрлердің сақталып қана қоймай, көбейетіндігінің белгісі.
Қарау нәтижелері :
1 орын — «Ауыл шаруашылығын механикаландыру» мамандығы бойынша 211 Оқу тобы
2 орын – «тамақтандыруды ұйымдастыру»мамандығы бойынша 291 оқу тобы
3 орын – «тамақтандыруды ұйымдастыру»мамандығы бойынша 191 оқу тобы
«Саптық әнді үздік орындау» номинациясы бойынша 211 оқу тобының командасы жеңімпаз атанды, «Үздік командир» номинациясы бойынша Мерзликина Александраға берілді . Қалған оқу топтары «Жас Сарбаз»әні мен сторя байқауына белсенді қатысқаны үшін мақтау қағаздарын алды.
«Смотр строя и песни» «Жас Сарбаз» проводится каждый год с целью воспитания дисциплинированности и патриотического духа, что по зволяет растить достойное юное поколение. В течение нескольких недель команды готовились к этому дню: разучивали песни, учились ходить строевым шагом, подбирали соответствующую форму. Своё мастерство в выполнении строевых команд и сплочённость показали обучающиеся 1-2 курсов. Каждая команда представила отличную подготовку: внешний вид, исполнение песни, сдача рапорта. Ярко, красиво, эмоционально выступили ребята. Активными участниками смотра строя и песни были будущие — повара, автоэлектрики, техники-механики, операторы по ветеринарной обработке и техники-электрики. Смотр строя и песни «Жас Сарбаз» — традиционное мероприятие, к которому студенты относятся серьёзно и тщательно готовятся. Это признак того, что патриотические традиции не только сохраняются, но и умножаются.
Результаты смотра :
1 место – 211 учебная группа по специальности «Механизация сельского хозяйства»
2 место – 291 учебная группа по специальности «Организация питания»
3 место – 191 учебная группа по специальности «Организация питания»
В номинации «Лучшее исполнение строевой песни» победителем стала команда 211 учебной группы, в Номинации «Лучший командир» присуждено Мерзликиной Александре . Остальные учебные группы заслуженно получили грамоты за активное участие в конкурсе смотре сторя и песни «Жас Сарбаз».