Лекторий для студентов по следующим темам: «Информирование по вопросам профилактики ВИЧ -инфекции и профилактики солевых наркотиков», «Пропаганда ЗОЖ и ответственного поведения»

##профилактика##ВИЧ-инфекции
##мызазож
«ЖИТС — тың алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі Қостанай облыстық орталығы» КМК-Кадрон С. А. профилактикалық жұмыс бөлімінің педагогы 2023 жылғы 21 сәуірде Қазақстандық агротехникалық колледжде студенттерге келесі тақырыптар бойынша дәріс өткізді: «АИТВ-инфекциясының алдын алу және тұзды есірткінің алдын алу мәселелері бойынша ақпараттандыру», «СӨС және жауапты мінез-құлықты насихаттау» және т. б. іс-шара барысында маман Кадрон С.А. АИТВ-инфекциясының негізгі берілу жолдары мен алдын алу қағидаттары, АИТВ-инфекциясын жұқтырған адамдарды әлеуметтік және құқықтық қорғау туралы хабардар етті. Тұзды есірткіні тұтынудың, сондай-ақ алкогольді теріс пайдаланудың жағымсыз әсерлері туралы хабарлады. «Сұрақ-жауап»тренингі өткізілді.

КГП «Костанайский областной центр по профилактике и борьбе со СПИД» — педагог отдела профилактической работы Кадрон С.А.21 апреля 2023 года в Казахстанском агротехническом колледже провел лекторий для студентов по следующим темам: » Информирование по вопросам профилактики ВИЧ -инфекции и профилактики солевых наркотиков», » Пропаганда ЗОЖ и ответственного поведения» и т.д. В ходе мероприятия специалист Кадрон С.А. проинформировал об основных путях передачи и принципах профилактики ВИЧ-инфекции, о социальной и правовой защите лиц, зараженных ВИЧ-инфекцией. Проинформировал о негативных последствиях потребления солевых наркотиков, а также злоупотребления алкоголем. Проведен тренинг «Вопрос-ответ».