Литературно-поэтический час «Төрлет, Наурыз жыл басы»

#НаурызМейрамы
#студенческийпарламент
#Руханижанғыру
##каткlife

«Торлет, Наурыз жылдың басы» әдеби-поэтикалық сағаты
2023 жылғы 16 наурызда Қазақстандық агротехникалық колледжде «жалпы білім беретін пәндер» пәндік апталығы аясында «Төрлет, Наурыз жыл басы»әдеби-поэтикалық сағаты өткізілді
Бұл іс-шараның басты мақсаты студенттердің Отанына, Наурыз мерекесіне арналған өлеңдерді оқуға деген қызығушылығын ояту болды. Іс-шара барысында Жақсылық, көңілділік пен қуаныш атмосферасы орнады. 1 курс студенттері қызығушылықпен қатысып, өлең оқыды, ән айтты. Іс-шараны ұйымдастырушы Салима Тюлюбаевна Нұрмұхаметованың украин тілінде тәттілер беру және ән орындауы мерекенің шарықтау шегіне жетті.

Литературно-поэтический час «Төрлет, Наурыз жыл басы»
16 марта 2023 года в Казахстанском агротехническом колледже в рамках Предметной недели « Общеобразовательных дисциплин» был проведен Литературно-поэтический час «Төрлет, Наурыз жыл басы»
Главная цель данного мероприятия состояла том, чтобы пробудить у студентов интерес к изучению стихотворений, посвященных Родине, празднику Наурыз. Во время мероприятия царила атмосфера добра, веселья и радости. Студенты 1 курса с интересом принимали участие, читали стихи, пели песни. Апогеем праздника стали подача угощений и исполнение песни на украинском языке организатора мероприятия Нурмухаметовой Салимы Тюлюбаевны.