«Сіздің мамандығыңыз туралы көркем әдебиет»кітапхана көрпесі

#студенческийпарламент
#каткlife
«Сіздің мамандығыңыз туралы көркем әдебиет»кітапхана көрпесі

Кітапханадағы алдағы іс-шара туралы ақпаратты — «Сіздің мамандығыңыз туралы Көркем әдебиет» Кітапхана көрпесін Қазақстандық агротехникалық колледжінің білім алушыларына «біз оқырман ұрпақпыз»еріктілер қозғалысының балалары мен педагогтары жеткізді. Әлеуметтік педагог Олжас Қаратайұлы Сәтбаев, Николай Сомерфельд және Диана Бурыкина ақпараттық буклеттер таратып, кітапхана көрпесіне қатысуға шақырды. Колледж кітапханашысы Нерина Марина Владимировна » біз оқырман ұрпақпыз «аясында оқуға деген қызығушылықты арттыратын түрлі іс-шаралар, акциялар өткізеді.

Информацию о предстоящем мероприятии в библиотеке -Библиотечный квилт «Художественная литература о твоей профессии» донесли до обучающихся Казахстанского агротехнического колледжа ребята и педагоги из волонтерского движения «Мы читающее поколение». Социальный педагог Сатпаев Олжас Каратаевич, Николай Зомерфельд и Диана Бурыкина раздавали информационные буклеты и приглашали принять участие в библиотечном квилте. Библиотекарем колледжа Нериной Мариной Владимировной в рамках «Мы читающее поколение» проводятся различные мероприятия, акции, повышающие интерес к чтению.