Кәмелетке толмағандар арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу. Профилактика правонарушений среди несовершеннолетних.

Кәмелетке толмағандар арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу.

2022 жылғы 27 қазанда Қарабалық ауданы БББМ учаскелік инспекторы полиция лейтенанты Әйгерім Еранқызы Досмағамбетова Қазақстандық агротехникалық колледжінің бірінші курс студенттерінің арасында » құқық бұзушылық «деген не,» құқық бұзушылық туралы түсінік, құқықтық жауапкершілік нысандары «тақырыбында құқықтық дәріс өткізді . «Бөтеннің мүлкін ұрлаудың алдын алу»,» кәмелетке толмағандардың кешкі уақытта тұрғын үйден тыс жерде, заңды өкілдерінің еріп жүруінсіз болуы » және кәмелетке толмағандардың теріс қылықтары үшін заң алдында кім жауап береді?.»

Профилактика правонарушений среди несовершеннолетних.

27 октября 2022 года участковый инспектор ГЮП ОП Карабалыкского района лейтенант полиции Досмагамбетова Айгерим Ерлановна среди несовершеннолетних студентов первого курса Казахстанского агротехнического колледжа провела правовой лекторий по теме: » Что такое «правонарушение», «Понятие о правонарушениях, формы правовой ответственности» . «Профилактика краж чужого имущества», «Нахождение несовершеннолетних в вечернее время вне жилища, без сопровождения законных представителей» и кто отвечает перед Законом за проступки несовершеннолетних?.»