Жасөспірімдер арасында нашақорлықтың алдын алу. Профилактика наркомании среди подростков.

Жасөспірімдер арасында нашақорлықтың алдын алу.

Нашақорлық проблемасы қазіргі қоғам алдында күн сайын өткір тұр. Бүгінгі таңда жасөспірімдердің есірткіге тәуелділігінің алдын алуға барынша назар аудару бұрынғыдан да маңызды. ..

Осылайша, 2022 жылғы 27 қазанда Қазақстан агротехникалық колледжінің жатақханасында тұратын студенттер арасында Қарабалық ауданы ББ аға жедел уәкілі полиция майоры Алдабергенов Жеңіс Серікұлы қатысушыларды синтетикалық және есірткі заттарын қолданудың түрлері мен салдары туралы таныстырды. Сондай-ақ темекі шегетін қоспалардың жасөспірім ағзасына әсері туралы.

Полиция майоры Алдабергенов ж. С. және директордың ОВР жөніндегі орынбасары Букина Г..Г.кәмелетке толмағандар арасында нашақорлықтың алдын алу тек мұғалімдердің күшімен қамтамасыз етілмейтінін атап өтті. Ата-аналардың, психологтардың, педагогтардың, дәрігерлердің, құқық қорғау органдарының және жалпы жұртшылықтың бірлескен қызметі қажет.

Профилактика наркомании среди подростков.

Проблема наркомании с каждым днем все более остро стоит перед современным обществом. Сегодня, как никогда, важно уделять максимально возможное внимание профилактике пристрастия подростков к наркотикам. …

Так, 27 октября 2022 года среди студентов, проживающих в общежитие Казахстанского агротехнического колледжа старший оперуполномоченный ОП Карабалыкского района майор полиции Алдабергенов Женис Серикович ознакомил присутствующих о видах и последствиях употребления синтетических и наркотических веществ. А также о влиянии курительных смесей на подростковый организм.

Майор полиции Алдабергенов Ж.С. и заместитель директора по УВР Букина Г..Г. подчеркнули, что профилактика развития наркозависимости среди несовершеннолетних не может обеспечиваться усилиями только педагогов. Необходима совместная деятельность родителей, психологов, педагогов, врачей, правоохранительных органов и широкой общественности.