#zhanashirzhurek.
Республиканская акция «»Жанашыр Жүрек»

Республика күні қарсаңында Қазақстан агротехникалық колледжінің және Қарабалық ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің ЖРО студенттері «Жаңашыр Жүрек»республикалық халықтық акциясына қосылды
Сонымен, 2022 жылғы 18 қазанда Юманов колледжінің оқытушылары Александра , Келлер Наталья, Михайленко Елена, Барабула Кристина Жастар ресурстық орталығы өткізетін мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған демалыс іс-шарасына белсенді қатысты.

Так 18 октября 2022 г обучающие колледжа Юманова Александра , Келлер Наталья, Михайленко Елена, Барабуля Кристина приняли активное участие в досуговом мероприятии для детей с ограниченными возможностями проводимое Молодежным ресурсным центром.