Родительское собрание по теме: «Семейные ценности, как главный фактор духовно-нравственного воспитания подростков»

2022 жылғы 3 қазанда Қазақстандық агротехникалық колледжде «отбасылық құндылықтар, жасөспірімдердің рухани-адамгершілік тәрбиесінің басты факторы ретінде»тақырыбында ата-аналар жиналысы өтті. директордың ОВР жөніндегі орынбасары Г. Г. Букинаның, әлеуметтік педагог О. К. Сәтпаевтың, педагог-психолог М. Н. Круповичтің, медицина қызметкері Д. К. Шайхинованың және Қарабалық ауданы БББМ қызметкері лейтенант М. Р. Нұртазиннің қатысуымен
Ата-аналар қауымына арналған колледждің психологиялық қызметі жасөспірімдердің аутодеструктивті мінез-құлқының алдын алудың негізгі мәселелерін қозғады. Педагог-психолог М. Н. Крупович аутодеструктивті мінез-құлық ұғымдарын, ата-аналармен және отбасылармен осы мінез-құлықтың алдын алу бойынша жұмыстың негізгі нысандары мен әдістерін ашты. ЖББМ қызметкері М. Р. Нұртазин бөтеннің мүлкінің, тұрмыстық зорлық-зомбылық пен жыныстық қол сұғылмаушылықтың алдын алу мәселелерін қозғап, қылмыстық және әкімшілік кодекстің негізгі баптарын түсіндірді.

3 октября 2022 года в Казахстанском агротехническом колледже состоялось родительское собрание по теме: «Семейные ценности, как главный фактор духовно-нравственного воспитания подростков» с участием заместителя директора по УВР Букиной Г.Г., социального педагога Сатпаева О.К., педагога-психолога Крупович М.Н., медицинского работника Шайхиновой Д.К. и сотрудника ГЮП ОП Карабалыкского района лейтенанта Нуртазина М.Р.
Психологическая служба колледжа для родительской общественности затронула основные вопросы профилактики аутодеструктивного поведения подростков. Крупович М.Н. раскрыла понятия аутодеструктивного поведения, основные формы и методы работы с родителями и семьями по профилактике данного поведения. Сотрудник ГЮП Нуртазин М.Р. затронул вопросы профилактики чужого имущества, бытового насилия и половой неприкосновенности, разъяснил основные статьи уголовного и административного кодекса.