Book Slam»мен 2022 жылы оқыған ең қызықты кітап»

#читающийколледж
#студенческийпарламент
#каткlife

Book Slam»мен 2022 жылы оқыған ең қызықты кітап».

«Оқу колледжі» тұжырымдамасы аясында Қазақстандық агротехникалық колледжде оқытушы Мусаинова Нұржамал Нұғманқызы «мен 2022 жылы оқыған ең қызықты кітап»атты Book slam іс-шарасын өткізді. Book Slam-бұл соңғы уақытта өте танымал болған кітап жарысының бір түрі. Іс-шараға төрт команда қатысты, олардың әрқайсысы таңдалған кітапты ең жақсы түрде жарнамалауы керек еді. Бук-сламерлерге бір кітапты ұсынуға 3 минут уақыт берілді.
191 топтың командасы Антуан де сент-Экзюперидің «Кішкентай ханзада» кітабын, А.С. Пушкиннің «Салтан патша туралы ертегі» 131 тобын, Н. В. Гогольдің «Өлі жандар» 121 тобын және 152 топ Роман Липпинкотт, Рейчел «бір-бірінен бір метр қашықтықта»
Барлық» қатысушы кітаптар » кітапханадағы көрмеге қойылды. Кітапханаға келушілер кітаптармен жақынырақ таныса алады.

В рамках Концепции «Читающий колледж» в Казахстанском агротехническом колледже преподаватель Мусаинова Нуржамал Нугмановна провела мероприятие Book Slam «Самая интересная книга, прочитанная мною в 2022 году». Book Slam – своеобразное книжное соревнование, которое очень популярно последнее время. В мероприятии приняли участие четыре команды, каждая из которых должна была самым лучшим образом разрекламировать выбранную книгу. Бук-слэмерам давалось по 3 минуты на представление одной книги.
Команда 191 группы рекламировала книгу Антуан де Сент-Экзюпери «Маленький принц», 131 группа «Сказка о царе Салтане» А.С. Пушкина, 121 группа «Мертвые души» Н.В. Гоголя и 152 группа роман Липпинкотт, Рейчел «В метре друг от друга»
Все «книги-участники» были представлены на выставке в библиотеке. Посетители библиотеки могут познакомиться с книгами поближе.