#встреча#интересными#людьми#
###каткlife#
2023 жылғы 22 қыркүйекте Мемлекет Басшысы Қасым-Жомарт Тоқаевтың «әділ Қазақстанның экономикалық бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауын түсіндіру аясында біздің колледжге шақырылған қонақтар — облыстық мәслихат депутаты К.Б. Оспанов және Аmanat партиясының атқарушы хатшысы А.Т. Тюлюбаев. Оспанов К.Б. жұмыс сапарымен келді. Диалог барысында ол директор болып табылатын «Тұрар» де студенттерді одан әрі жұмысқа орналастыру және практикадан өту орны ретінде ұсынды. ҚР Президентінің Жолдауын іске асыру аясында біздің Қарабалық ауданының дамуы туралы А. Т.Тюлюбаев айтып берді. қорытындысында Қазақстандық агротехникалық колледждің директоры А. Н. Деряга студенттер мен барлық педагогикалық ұжым атынан іс-шараға қатысқаны үшін қонақтарға алғысын білдірді.
22 сентября 2023 года в рамках разъяснения Послания Главы государства Касым-Жомарта Токаева народу Казахстана «Экономический курс Справедливого Казахстана» наш колледж с рабочим визитом посетили приглашенные гости — депутат областного маслихата Оспанов К.Б. и исполнительный секретарь Партии Аmanat Тюлюбаев А.Т. Оспанов К.Б. встретился с педагогами и студентами выпускных групп. В ходе диалога предложил, как место дальнейшего трудоустройства студентов и прохождения практики в ТОО «Турар», где является директором. О развитии нашего Карабалыкского района в свете реализации Послания Президента РК рассказал Тюлюбаев А.Т. В заключении директор Казахстанского агротехнического колледжа Деряга А. Н. от имени студентов и всего педагогического коллектива поблагодарил гостей за встречу и участие в мероприятии.