#Ұндестік
#единствосемьииколледжа
#родительскоесобрание

2023 жылғы 16 ақпанда Қазақстандық агротехникалық колледжде ведомствоаралық іс-шаралар жоспары аясында суицидтік мінез-құлық пен тұрмыстық зорлық-зомбылықтың алдын алу бойынша бірыңғай облыстық ата-аналар жиналысы өтті.
Ата-аналар жиналысына Қарабалық ауданы БББМ қызметкері лейтенант К. К. Қалиев, колледждің медицина қызметкері Д. К. Шайхинова, әлеуметтік педагог О. К. Сәтпаев, педагог-психолог Д. Б. Қарағатеева қатысты.
Қорытындылай келе, директордың ОВР жөніндегі орынбасары Г. Г. Букина жиналысты қорытындылады, ата-аналарға Отбасылық тәрбие аспектілері, кәмелетке толмағандардың аутодеструктивті мінез-құлқы мен жыныстық қол сұғылмаушылығының алдын алу бойынша ұсыныстары бар ақпараттық буклеттер, жадынамалар ұсынылды.

16 февраля 2023 году в Казахстанском агротехническом колледже, в рамках Межведомственного плана мероприятий состоялось Единое областное родительское собрание по профилактике суицидального поведения и бытового насилия. На родительском собрании приняли участие: сотрудник ГЮП ОП Карабалыкского района лейтенант Калиев К.К., медицинский работник колледжа Шайхинова Д.К., социальный педагог Сатпаев О.К., педагог-психолог Карагатеева Д.Б. В заключении, заместитель директора по УВР Букина Г.Г. подвела итоги собрания, родителям были предложены информационные буклеты, памятки с рекомендациями по аспектам семейного воспитания, профилактике аутодеструктивного поведения и половой неприкосновенности несовершеннолетних.