«2023 жылдың мерейтойлық кітаптары» кітап көрмесі.

#читающийколледж
#студенческийпарламент
#каткlife

«2023 жылдың мерейтойлық кітаптары» кітап көрмесі.

2023 жылдың 01 ақпанында «оқу колледжі» тұжырымдамасын іске асыру аясында кітапханашы Нерина Марина Владимировна » 2023 жылдың мерейтойлық кітаптары «атты кітап көрмесін рәсімдеді. Көрмеге қойылған кітаптар әдебиет қазынасына енді. Бұл бәрін білетін кітаптар, бүкіл әлем оқырмандарының сүйіспеншілігіне бөленетін кітаптар. Көрмеде 2023 жылғы мерейтойлық кітаптардың толық тізімі жоқ, бірақ олардың кейбірімен танысуды ұсынамыз.
Дәл осындай атаумен колледж сайтында Виртуалды кітап көрмесі орналасқан. Барлық басылымдар колледж кітапханасының қорында бар. Мүмкін, біреу оларды қайта оқығысы немесе бірінші рет оқығысы келеді. Барлық тілек білдірушілерді мұз айдыны кітапханасына шақырамыз!.

01 февраля 2023 года, в рамках реализации Концепции «Читающий колледж», библиотекарем Нериной Мариной Владимировной оформлена книжная выставка «Книжный звездопад», посвященная книгам-юбилярам 2023 года. Представленные на выставке книги вошли в сокровищницу литературы. Это книги, которые знают все, книги, которые пользуются любовью читателей всего мира. На выставке представлен не полный список книг-юбиляров 2023 года, но с некоторыми из них предлагаем познакомиться.
На сайте колледжа под таким же названием размещена виртуальная книжная выставка. Все издания имеются в фонде библиотеки колледжа. Возможно, кто-то захочет их перечитать или прочитать впервые. Приглашаем всех желающих в библиотеку КАТК!.