Читающий колледж. Оформлена книжная выставка к юбилейной дате

Үлкен орыс ақыны Марина Цветаеваның 8 қазанында мерейтойлық күні-туғанына 130 жыл. Ол бізге лирикалық өлеңдер жинағын, 17 өлеңді, поэтикалық драмаларды, лирикалық очерктер мен философиялық зерттеулерді, мемуарлық прозаны, естеліктер мен рефлексияларды қалдырды. ИЯ, оның өлеңдері «өз кезегі келді». Олар әлі күнге дейін біздің жадымызда, жанымызда және жүрегімізде өмір сүреді. Оларды осы күні қайта оқыңыз. Колледж кітапханасында мерейтойлық күнге арналған «менің өлеңдерімді қымбат шараптар сияқты жеу өз кезегін алады»атты кітап көрмесі ұйымдастырылды. Сізді біздің кітапханада күтеміз!

У большого русского поэта Марины Цветаевой 8 октября юбилейная дата – 130 лет со дня рождения. Она оставила нам сборники лирических стихотворений, 17 поэм, стихотворные драмы, лирические эссе и философские этюды, мемуарную прозу, воспоминания и размышления. Да, ее стихам “настал свой черед”. Они до сих пор живут в нашей памяти, в наших душах и сердцах. Перечитайте их в эту дату.
В библиотеке колледжа оформлена книжная выставка к юбилейной дате «…Моим стихам, как драгоценным винам, настанет свой черед».
Ждем вас в нашей библиотеке!