Устный журнал «Бабалар Үні»

#читающий#колледж####читающий#колледж###
#устный#журнал#устный#журнал#устный#журнал##
#«Бабалар#Үні»##«Бабалар#Үні»##
###каткlife#
Қазақстандық агротехникалық колледждің оқу залында 191 «Аспаз» тобының білім алушыларына арналған «оқу колледжі» тұжырымдамасы аясында тарих пәнінің оқытушысы И.С. Магамбетов «Бабалар Үні»ауызша журналын өткізді. Аталған іс-шараның мақсаты: білім алушылардың рухани-адамгершілік әлеуетін дамыту; өткеннің мәдени мұрасы арқылы патриоттық тәрбие беру. Балалар көптеген ғасырлар бойы ұрпақтан-ұрпаққа беріліп келе жатқан көптеген салт-дәстүрлерді сақтаған қазақ халқының бай мәдениетімен танысты.
В читальном зале Казахстанского агротехнического колледжа в рамках Концепции «Читающий колледж» для обучающихся 191 группы «Повар» преподавателем истории Магамбетовым И.С. проведен устный журнал «Бабалар Үні». Цель данного мероприятия: развитие духовно-нравственного потенциала обучающихся; патриотическое воспитание через культурное наследие прошлого. Ребята познакомились с богатейшей культурой казахского народа, которая сохранила множество традиций и обычаев, почитаемых и передаваемых из поколения в поколение на протяжении многих веков.