#біртұтас_тәрбие###біртұтас_тәрбие###біртұтас_тәрбие##
##единство##семьи###колледжа###учебно##воспитательном## ##процессе##
###каткlife#
«Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы» ММ мен «Synergy» Ғылыми-білім беру орталығы «ҚҚ арасындағы» өздеріне өзіңнен баста «Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысын іске асыру шеңберінде іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу жөніндегі қызметтер»жобасын іске асыру туралы шарт негізінде!».
Мәселен, 2023 жылғы 28 қарашада Қазақстандық агротехникалық колледжде білім алушылардың аутодеструктивті мінез-құлқының алдын алуға және балалар-ата-аналар қарым-қатынасын оңтайландыруға бағытталған жобалық іс-шаралар өтті. Іс-шараға Қазақстандық агротехникалық колледждің 1-3 курс студенттері қатысты. Жобалық іс-шаралардың спикерлері практик психологтар болды:Н. Л. Величко, Т. В. Науменко және С. П. Кушнир
Кездесу барысында түрлі Жобалық іс — шаралар өткізілді, мысалы-эмоционалды интеллектті дамытуға бағытталған топтық интерактивті тренингтер, өз денсаулығын сақтай білу, арт-терапия әдістерін қолдана отырып тренинг, кәмелетке толмағандар үшін жанжалды жағдайларды талдай отырып рөлдік ойындар, кәмелетке толмағандардың өміршеңдігін қалыптастыру және пайдалы әдеттерін дамыту бойынша тренинг және т. б. Ата-аналар үшін » балалар мен ата-аналар арасындағы жанжал-бұл норма, проблема емес. «Балаға зиян келтірместен қақтығысты қалай үйренуге болады», «саналы ата-ана немесе авторитаризм». Сондай-ақ оқушылар мен олардың ата-аналарына ( колледж әкімшілігінің, кәмелетке толмаған баланың өкілдерінің өтініші бойынша), сондай-ақ колледж педагогтеріне жеке консультациялар өткізілді.

На основании Договора между ГУ « Управление образования акимата Костанайской области» и ОФ « Научно-образовательный центр « «Synergy» о реализации проекта ««Услуги по организации и проведению мероприятий в рамках реализации государственного социального заказа «Өзгеруді өзіңнен баста!». Так, 28 ноября 2023 года в Казахстанском агротехническом колледже прошли проектные мероприятия направленные на профилактику аутодеструктивного поведения обучающихся и оптимизацию детско-родительских отношений. Участниками мероприятия были обучающиеся 1-3 курсов Казахстанского агротехнического колледжа. Спикерами проектных мероприятий были практикующие психологи:
Величко Н.Л., Науменко Т. В. и Кушнир С. П. В ходе встречи были проведены разнообразные проектные мероприятия, например — групповые интерактивные тренинги направленные на развитие эмоционального интеллекта, умение поддерживать свое здоровье, тренинг с применением техник арт-терапии, ролевые игры с анализом конфликтных ситуаций для несовершеннолетних, тренинг по формированию жизнестойкости и развитию полезных привычек у несовершеннолетних и т.д. Для родителей проведены семинарские занятия по темам : «Конфликт в детско-родительских отношениях-норма, а не проблема. «Как научиться конфликтовать без вреда для ребенка», «Осознанное родительство или авторитаризм». А также проведены индивидуальные консультации для учащихся и их родителей ( по запросу администрации колледжа, представителей несовершеннолетнего), а также педагогам колледжа.