Трудовой десант : «Быть нужным людям!»

####волонтерское#движение##волонтерское#движение####
####волонтерлік # қозғалыс# # волонтерлік # қозғалыс####
2024 жылдың 25 қаңтарында «Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану» мамандығы бойынша 231 оқу тобының Қазақстандық агротехникалық колледжінің студенттері оқытушы Б. С. Исмаиловтың басшылығымен » еңбек десанты : «адамдарға керек болу!». Белсенді қатысушылар Диас Беркеев, Егор Зотов, Жанат Қалмағамбетов, Богдан Перваков, Иван Рабчук, Леонид Смирнов, Владислав Тошин, Дмитрий Якущенко, Данил Аглиуллин, Дерий Максим, Сычев Владислав, Казаку Евгений, Тимур Береговой және басқа да балалар болды. Жарайсыңдар балалар, солай ұстаңдар!!!
25 января 2024 года студенты Казахстанского агротехнического колледжа 231 учебной группы по специальности «Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта» под руководством преподавателя Исмаилова Б.С. организовали » трудовой десант : «Быть нужным людям!». Активными участниками были Диас Беркеев, Егор Зотов, Жанат Калмагамбетов, Богдан Перваков, Иван Рабчук, Леонид Смирнов, Владислав Тошин, Дмитрий Якущенко, Данил Аглиуллин, Дерий Максим, Сычев Владислав, Казаку Евгений, Тимур Береговой и другие ребята. Молодцы ребята, так держать!!!