Тренинг для педагогов на тему: «Вместе мы сила»

#тренинг
#каткlife
24.03. 2023 ж. Қазақстандық агротехникалық колледж кітапханасының оқу залында педагогтарға «бірге біз күшпіз»тақырыбында тренинг өткізілді. Өткізілетін тренингтің мақсаты инженерлік-педагогикалық ұжымның ұйымшылдығын арттыру, педагогтердің эмоционалдық шиеленісін жеңілдету, педагогтар арасындағы оң қарым-қатынасты, өзара түсіністікті қалыптастыру, ұжымда қолайлы психологиялық ахуалды қалыптастыру болып табылады.

24.03. 2023 г в читальном зале библиотеки Казахстанского агротехнического колледжа был проведен тренинг для педагогов на тему: «Вместе мы сила». Целью проводимого тренинга является повышение сплоченности инженерно-педагогического коллектива, снятие эмоционального напряжения педагогов, формирование позитивного взаимоотношения, взаимопонимания между педагогами, формирование благоприятного психологического климата в коллективе.