#читающий###колледж ##читающий##колледж #
2024 жылғы 01-14 ақпан аралығында Қазақстандық агротехникалық колледжде 14 ақпанда түрлі елдерде атап өтілетін Халықаралық Кітап беру күніне орайластырылған «мұқтаждарға кітап сыйла» акциясы өтті.
Бұл акцияның мақсаты: білім алушыларды оқуға тарту; қағаз тасығыштарда кітапты танымал ету; кітапқа деген жауапкершілік пен құрмет сезімін тәрбиелеу. Балалар туыстарына, достарына, көршілеріне, Кітапханаға кітап сыйлады. Акция қатысушыларға жағымды эмоциялар, жаңа кітаптарды оқуға ынталандырады.

С 01 по 14 февраля 2024 года в Казахстанском агротехническом колледже прошла акция «Подари книгу нуждающимся», приуроченная к Международному дню дарения книги, который в разных странах отмечают 14 февраля.
Цель данной акции: привлечь обучающихся к чтению; популяризировать книгу на бумажных носителях; воспитать чувство ответственности и уважения к книге. Ребята дарили книги своим родственникам, друзьям, соседям, библиотеке. Акция несет ее участникам положительные эмоции, мотивацию прочесть новые книги.