Родительское собрание по теме: «Профилактика аутодеструктивного поведения в молодежной среде»

2022 жылғы 7 қазанда Қазақстандық агротехникалық колледжде Қарабалық ауруханасының мамандары Э. в. Иваненко мен психолог Ж. Б. Тайкенованың қатысуымен «Жастар ортасында аутодеструктивті мінез-құлықтың алдын алу» тақырыбы бойынша ата-аналар жиналысы өтті.
Психиатр-нарколог дәрігер Иваненко Элла Викторовна ата-аналар жұртшылығы үшін жасөспірімдер арасындағы аутодеструктивті мінез-құлықтың алдын алудың негізгі мәселелерін қозғады. Ұсыныстар берілді.
Қарабалық ауданы БББМ қызметкері лейтенант К. К. Қалиев ҚР Әкімшілік және қылмыстық заңнамасының негізгі баптарын түсіндірді.
Ата-аналармен ақпараттық-ағарту жұмыстарын директордың ОВР жөніндегі орынбасары Г. Г. Букина, педагог-психолог М. Н. Крупович және медицина қызметкері Д. К. Шайхинова жүргізді.

7 октября 2022 года в Казахстанском агротехническом колледже состоялось родительское собрание по теме: «Профилактика аутодеструктивного поведения в молодежной среде» с участием специалистов Карабалыкской больницы Иваненко Э.В. и психолога Тайкеновой Ж.Б.
Врач психиатр -нарколог Иваненко Элла Викторовна для родительской общественности затронула основные вопросы профилактики аутодеструктивного поведения среди подростков. Были даны рекомендации.
Сотрудник ГЮП ОП Карабалыкского района лейтенант Калиев К.К. разъяснил основные статьи административного и уголовного законодательства РК.
Информационно-просветительскую работу с родителями провели заместитель директора по УВР Букина Г.Г., педагог-психолог Крупович М.Н. и медицинский работник Шайхинова Д.К.