Республика Күні Құтты Болсын! «Қыран елім-Қазақстан!»

25 қазан — Қазақстан тарихындағы маңызды күндердің бірі. Дәл осы күні 1990 жылы Қазақ КСР Мемлекеттік Егемендігі туралы Декларация қабылданды. Бұл негізінен елдің тәуелсіздік жолындағы алғашқы қадамы болды.

Педагогикалық ұжым, студенттер, «Қазақстан агротехникалық колледжінің» қызметкерлері Қазақстан Республикасы Күнін мерекелеуге арналған «патриотизм дауысы» акциясы аясында ҚР Мемлекеттік Гимнінің жаппай орындалуына қосылды.
Бұл күні әнұран көптеген аудандар мен қалаларда және елдің түкпір-түкпірінде шырқалды.
Жалпы, қазақстандықтар көптеген жылдар ішінде алғаш рет республика күнін атап өтуде. ҚР Президентінің пікірінше, ұлттық мереке Республика күні еліміздің мемлекеттілікке деген батыл қадамының символына айналуы тиіс.

25 октября для нашей страны — одна из важнейших дат в истории Казахстана. Именно в этот день в 1990 году была принята Декларация о государственном суверенитете Казахской ССР. По сути, это был первый шаг страны на пути к независимости.

Педагогический коллектив, студенты, сотрудники «Казахстанского агротехнического колледжа» присоединились к массовому исполнению Государственного гимна РК в рамках акции «Патриотизм дауысы», посвященной празднованию Дня Республики Казахстан.
Гимн в этот день звучал на многих площадках районов и городов и во всех уголках страны. В целом, казахстанцы впервые за много лет празднуют День Республики. По мнению Президента РК, национальный праздник День Республики должен стать символом смелого шага нашей страны к государственности.