#Жетілдірілгенжаңақазақәліпбиі
#Усовершенствованныйновыйказахскийалфавит
#новыйказахскийалфавит
#жаңақазақәліпбиі

Қазақ тілі әліпбиінің жаңа латын графикалы нұсқасын түсіндіру жұмыстары жалғасуда. Орталық мұғалімдері Абилова Айгерім Мұхамеднысанқызы және Джетембай Аида Бағдатқызы а.ж. 08 ақпанында «Жетілдірілген жаңа қазақ әліпбиі» тақырыбы бойынша Қазақстан агротехникалық колледжі студенттерімен кездесу өткізді. Студенттер әліпбидің жетілдірілген нұсқасымен танысып, белсенділік танытты.

Продолжается работа по разъяснению новой латинской графической версии алфавита казахского языка. Учителя Центра Абилова Айгерим Мухамеднысановна и Джетембай Аида Багдатовна 08 февраля т. г. провели встречу со студентами Казахстанского агротехнического колледжа по теме «Усовершенствованный новый казахский алфавит». Студенты познакомились с улучшенной версией алфавита и проявили активность.