Объявление конкурса по присуждению гранта «Тәуелсіздік ұрпақтары»

#информация###информация###
#присуждение#гранта###Тәуелсіздік ұрпақтары###
###каткlife#
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі Мемлекет басшысы белгілеген «Тәуелсіздік ұрпақтары» грантын беру жөніндегі конкурстың басталғаны туралы хабарлайды.2023 жылы әр грантқа 3 млн.теңгеден 30 грант берілетін болады.Грант берудің мақсаты белсенді шығармашылық жастар қауымдастығын қалыптастыруға бағытталған жастардың жаңа және қолданыстағы бастамаларын мемлекеттік қолдау болып табылады.
Осылайша, 2023 жылғы 16 қарашада Қазақстандық агротехникалық колледждің конференц-залында Жастар ресурстық орталығының мамандарымен жас педагогтармен және студенттермен «Тәуелсіздік ұрпақтары» грантын беруді түсіндіру бойынша кездесу өтті.

Министерство Культуры и информации Республики Казахстан объявляет о начале конкурса по присуждению гранта «Тәуелсіздік ұрпақтары», учрежденного Главой государства.В 2023 году будут присуждены 30 грантов по 3 млн. тенге на каждый грант.Целью присуждения гранта является государственная поддержка новых и действующих инициатив молодых людей, направленных на формирование сообщества активной творческой молодежи.
Так 16 ноября 2023 года в конференц-зале Казахстанского агротехнического колледжа состоялась встреча со специалистами Молодежного ресурсного центра с молодыми педагогами и студентами по разъяснению присуждения гранта «Тәуелсіздік ұрпақтары».