Лекции, а также диктант со студентами на тему «Профилактика туберкулеза»

###профилактика###туберкулеза###
2024 жылғы 13 наурызда туберкулезге қарсы күрес айлығын өткізу кезеңінде 24 ақпан мен 24 наурыз аралығында Қарабалық аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасының бөлім басшысы С.Шалдебаев, жетекші маман А. Сүлейменова «Қазақстан агротехникалық колледжі» КМҚК-да «туберкулездің алдын алу»тақырыбында дәрістер, сондай-ақ студенттермен диктант өткізді. Колледж студенттеріне брошюралар таратылды — » туберкулезге жоқ делік!»
13 марта 2024 года в период проведения месячника по борьбе с туберкулезом с 24 февраля по 24 марта, руководителем отдела Карабалыкского районного управления санитарно-эпидемиологического контроля С. Шалдебаевым, ведущим специалистом А. Сулейменовой в КГКП «Казахстанский агротехнический колледж» были проведены лекции, а также диктант со студентами на тему «Профилактика туберкулеза». Стулентам колледжа были розданы брошюры -«Скажем туберкулезу нет!»