Лекторий по теме: Профилактика вирусных инфекций»

#Профилактика#ОРЗ#
###каткlife#
2023 жылғы 11 қыркүйекте Қазақстандық агротехникалық колледждің акт залында СӨС кабинетінің медицина қызметкері з. м. Баймұхамбетова және колледждің медицина қызметкері Ж.Т. Ермешекова әлеуметтік педагог О. К. Сәтпаевтың қатысуымен вирустық инфекциялардың алдын алу»тақырыбында дәріс өткізді. Бірінші курс студенттеріне вирустық аурулардың алдын алу шаралары түсіндірілді.

11 сентября 2023 года в актовом зале Казахстанского агротехнического колледжа медицинским работником кабинета ЗОЖ Баймухамбетовой З.М. и медицинским работником колледжа Ермешековой Ж.Т. с участием социального педагога Сатпаева О.К. проведен лекторий по теме: Профилактика вирусных инфекций». Обучающимся первых курсов были разъяснены меры профилактики вирусных заболеваний.