Кітапханадағы өзін-өзі басқару күні «Кітапханашы — креативті деген сөз»

#день#самоуправления#
#читающий#колледж#
###каткlife#

Кітапханадағы өзін-өзі басқару күні
«Кітапханашы — креативті деген сөз»

«Кітапханашы — креативті деген сөз» — 2023 жылдың 20 қазанында колледж кітапханасында Өзін-өзі басқару күні өтті. Кітапханашылар күніне орайластырылған шараның мақсаты — кітапхананың қоғамдағы құндылығы мен маңыздылығын көрсету. «Тамақтануды ұйымдастыру» мамандығы бойынша 191 топта оқитын Кноль Елене, Зубченко Марина және Теницская Лолита кітапхана мамандығының негіздерін білуге тырысуға тура келді. Бұл күні олар абонементте және оқу залында оқырмандарға қызмет көрсетті, газеттерді тігіп, кітаптарды жөндеп, сөрелерге орналастырды, алфавиттік және жүйелі каталогтарды қолдануды үйренді, Республика күніне арналған көрмені рәсімдеді. Осылайша қыздар кітапханашының жұмысы туралы түсінік алды.

День самоуправления в библиотеке
«Библиотекарь – значит креативный»

«Библиотекарь – значит креативный» — под таким названием 20 октября 2023 года прошел День самоуправления в библиотеке колледжа. Цель данного мероприятия, приуроченного к Дню библиотекаря – это показать ценность и значимость библиотеки в жизни нашего общества. Кноль Елене, Зубченко Марине и Теницкой Лолите, обучающимся 191 группы по специальности «Организация питания», пришлось постараться, постигая азы библиотечной профессии. В этот день они обслуживали читателей на абонементе и в читальном зале, подшивали газеты, ремонтировали и расставляли на полки книги, научились пользоваться алфавитным и систематическим каталогами, оформили выставку, посвященную Дню Республики. Так девочки получили представление о работе библиотекаря.