Кубок Костанайской области по футболу

#кубок#костанайской#области#
###каткlife#

2023 жылғы 23-26 қазан аралығында Қостанай қаласында 2006-2007 жылы туған жасөспірімдер арасында футболдан Қостанай облысының кубогы өтті, оған «электрмен жабдықтау» мамандығы бойынша екінші курс мұз айдынының студенті Скрипнюк Роман қатысып, 3 орын алды! Романды облыстағы лайықты нәтижемен құттықтаймыз, оған мұнымен тоқтап қалмауын тілейміз! Сондықтан ұстаңыз!

«Мұз айдыны» дене шынықтыру пәнінің оқытушысы Людмила Васильевна Колпакова
С 23 по 26 октября 2023 года в г.Костанай проходил Кубок Костанайской области по футболу, среди юношей 2006-2007 года рождения, где принимал участие студент КАТК второго курса по специальности «Электроснабжение» Скрипнюк Роман и занял 3 место! Поздравляем Романа с достойным результатом в области, желаем ему не останавливаться на достигнутом! Так держать!

Преподаватель физической культуры «КАТК» Людмила Васильевна Колпакова