Конкурс эссе на тему «Перо, обращенное к добродетели…молодая жизнь.»

#Республика#күні#Республика#күні#Республика#күні#
#день#республики#день#республики
#читающий#колледж#читающий#колледж#
#эссе#эссе#эссе#эссе#
###каткlife#

«Ізгілікке бағытталған қалам» тақырыбындағы эссе байқауы жас өмір.»
2023 жылғы 16-20 қазан аралығында Қарабалық агротехникалық колледжінде «оқырман колледжі»жобасын іске асыру аясында «ізгілікке бағытталған қалам» тақырыбында эссе байқауы өткізілді.»1 курс студенттері арасында. Бұл байқаудың басты мақсаты студенттердің өз еңбектерінде ізгілік пен мейірімділік туралы өз шығармаларында Сөйлейтін кітап авторлары туралы жазуы болды. Бірінші орынды 191 топ студенті Петрова Мария, екінші орынды 191 топ студенті Макушина Анастасия және үшінші орынды 191 топ студенті Заварухина Ксения иеленді. Эссе байқауын орыс тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы Нұрмұхаметова Салима Тюлюбайқызы өткізді.

Конкурс эссе на тему «Перо, обращенное к добродетели…молодая жизнь.»
С 16 по 20 октября 2023 года в Карабалыкском агротехническом колледже в рамках реализации проекта «Читающий колледж» был проведен конкурс эссе на тему «Перо, обращенное к добродетели…молодая жизнь.» среди студентов 1 курса. Главная цель данного конкурса состояла том, чтобы студенты в своих работах написали об авторах книг, которые говорят в своих произведениях о добре и милосердии. Первое место заняла студентка 191 группы Петрова Мария, второе место -студентка 191 группы Макушина Анастасия и третье место- студентка 191 группы Заварухина Ксения. Конкурс эссе провела преподаватель русского языка и литературы Нурмухаметова Салима Тюлюбаевна.