Конкурс эссе на тему «Книги, изменившие мою жизнь»

#читающий#колледж####читающий#колледж###
#эссе#эссе###эссе####Книги#изменившие#мою#жизнь###
###каткlife#
«Менің өмірімді өзгерткен кітаптар» тақырыбындағы эссе байқауы
2023 жылғы 06-17 қараша аралығында Қазақстандық агротехникалық колледжде «оқырман колледжі» жобасын іске асыру аясында 1 курс студенттері арасында «менің өмірімді өзгерткен кітаптар» тақырыбында эссе байқауы өткізілді. Бұл байқаудың басты мақсаты студенттердің өз жұмыстарында өмірлерін өзгерткен кітаптар туралы жазуы болды. Байқау қазақ және орыс тілдерінде өткізілді. Қазақ тілінде орындар келесідей бөлінді: 1 – орын-Макушина Анастасия (191 гр.); 2-орын – Бекбаев Талғат (112 гр.) және Минчик Артемий (131 гр.) және 3 орын-Зеева Татьяна (152 гр.). Орыс тілінде: Уткин Геннадий (131 гр.) және Маличев Ярослав (152 гр.), 2 орын-Макушина Анастасия (191 гр.) және 3-орын — Айматова Сабрина (191 гр.). Эссе байқауын оқытушылар Нұрмұхаметова Салима Тюлюбаевна, Агдавлетова Анара Шамбыловна және Шандалинова Ақмарал Қарымсаққызы өткізді.

Конкурс эссе на тему «Книги, изменившие мою жизнь»

С 06 по 17 ноября 2023 года в Казахстанском агротехническом колледже в рамках реализации проекта «Читающий колледж» был проведен конкурс эссе на тему «Книги, изменившие мою жизнь» среди студентов 1 курса. Главная цель данного конкурса состояла том, чтобы студенты в своих работах написали о книгах, которые изменили их жизнь. Конкурс проводился на казахском и русском языках. На казахском языке места распределились следующим образом: 1-е место – Макушина Анастасия (191 гр.); 2-е место – Бекбаев Талгат (112 гр.) и Минчик Артемий (131 гр.) и 3-е место – Зеева Татьяна (152 гр.). На русском языке: 1-е место заняли Уткин Геннадий (131гр.) и Маличев Ярослав (152 гр.), 2-е место — Макушина Анастасия (191 гр.) и 3-е место- Айматова Сабрина (191 гр.). Конкурс эссе провели преподаватели Нурмухаметова Салима Тюлюбаевна, Агдавлетова Анара Шамбыловна и Шандалинова Акмарал Карамсаковна.