Конкурс эссе на тему «Книга в моем доме.»

####читающий#колледж##читающий#колледж####
####эссе#книга##моем#доме###
«Менің үйімдегі кітап.»
2024 жылғы 15-22 қаңтар аралығында Қазақстандық агротехникалық колледжде «оқырман колледжі» жобасын іске асыру аясында «менің үйімдегі кітап.»1 курс студенттері арасында. Бұл байқаудың басты мақсаты студенттердің өз жұмыстарында кітап туралы жазуы болды, бұл олардың үйінде отбасылық құндылыққа айналды, ұрпақтан-ұрпаққа беріледі, бұл кітапқа, оқуға деген қызығушылықты оятады. Бірінші орынды 131 топтың Студенті Минчик Артемий, екінші орынды 191 топтың студенті Петрова Мария, 131 топтың студенті Уткин Геннадий, үшінші орынды 152 топтың студенті Орлова Элеонора иеленді. Эссе байқауын орыс тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы Нұрмұхаметова Салима Тюлюбайқызы өткізді.

Конкурс эссе на тему «Книга в моем доме.»
С 15 по 22 января 2024 года в Казахстанском агротехническом колледже в рамках реализации проекта «Читающий колледж» был проведен конкурс эссе на тему «Книга в моем доме.» среди студентов 1 курса. Главная цель данного конкурса состояла том, чтобы студенты в своих работах написали о книге, которая стала в их доме семейной ценностью, передающаяся от поколения к поколению, которая стимулирует интерес к книгам, к чтению. Первое место занял студент 131 группы Минчик Артемий, второе место -студентка 191 группы Петрова Мария, студент 131 группы Уткин Геннадий, и третье место- студентка 152 группы Орлова Элеонора. Конкурс эссе провела преподаватель русского языка и литературы Нурмухаметова Салима Тюлюбаевна.