Конкурс «Шежіре үлттық тарихтың бір тармағы»

#Руханижанғыру
#конкурс
#каткlife
#студенческийпарламент

2023 жылдың 10 наурызында аудандық кітапхана маманы Сабира Серікпайқызы Магамбетова «шежіренің ұлттық тарихының бір тармағы»атты тамаша байқау өткізді. Аталған іс-шараға Қарабалық кентінің оқушылары, сондай-ақ Қазақстандық агротехникалық колледжінің 2 курс студенті Бекзат Тасанов қатысты. Байқаудың негізгі мақсаты-өз тарихын және отбасының тарихи тамырларын білу, шежіре ұғымын түсіну, аға ұрпақты құрметтеу, адамгершілікке тәрбиелеу. Педагогикалық ұжым, Студенттік парламент Бекзатты үшінші жүлделі орынмен шын жүректен құттықтайды. Жаңа шығармашылық жеңістер тілейміз!!!

10 марта 2023 года специалист районной библиотеки Сабира Серикпаевна Магамбетова провела замечательный конкурс «Шежіре үлттық тарихтың бір тармағы». В данном мероприятии приняли участие школьники п.Карабалык, а также студент 2 курса Казахстанского агротехнического колледжа Бекзат Тасанов. Основная цель конкурса — знать свою историю и исторические корни своей семьи, понимать представление о генеалогии, уважать старшее поколение, воспитание нравственности. Педагогический коллектив, студенческий парламент от души поздравляет Бекзата с третьим призовым местом. Желаем новых творческих побед!!!