Занятия УПС по гражданской обороне

#УПС
#Учебно#полевые# сборы
###каткlife

2023 жылдың 18-19 мамырында «электрмен жабдықтау» мамандығы бойынша 121 оқу тобының білім алушыларымен азаматтық қорғаныс бойынша ЖПҚ кезекті келесі сабақтары өткізілді : білім алушылар газқағар кию бойынша нормативтерді жедел пысықтады, саптық дайындықтан шебер өтті , қашықтыққа және мақсатқа граната лақтыруды сауатты жүргізді. Армрестлинг, әскери топография және жергілікті бағдарлау бойынша жарыстар сәтті өтті. АӘДП оқытушысы Р. М. Махмутов 121 оқу тобының УПС-ін өте жақсы бағалады. Осы топтың жастары теориялық білімдері мен дағдыларын практикалық тапсырмалармен бекітті.

18 -19 мая 2023 года проведены очередные следующие занятия УПС по гражданской обороне с обучающимися 121 учебной группы по специальности «Электроснабжение» : обучающиеся оперативно проводили отработку нормативов по надеванию противогаза, умело прошли строевую подготовку , грамотно производили метание гранаты на дальность и по цели. Соревнования по армрестлингу, военная топография и ориентирование на местности прошли успешно. Преподаватель НВТП Махмутов Р.М. оценил УПС 121 учебной группы на отлично. Юноши данной группы теоретические знания и умения закрепили практическими заданиями.