22.02.2024 жылы кәмелетке толмағандар арасындағы суицидтің, құқық бұзушылықтардың, есірткі және психотроптық заттарды қолданудың, балалардың жол-көлік жарақаттануының алдын алу жөніндегі 2022-2024 жылдарға арналған ведомствоаралық іс-шаралар жоспары шеңберінде «Қазақстан агротехникалық колледжі» КМҚК-да 1-2 курс ата-аналары үшін суицидтік мінез-құлық пен тұрмыстық зорлық-зомбылықтың алдын алу бойынша бірыңғай ата-аналар жиналысы өткізілді. Жиналысқа әкімшілік, педагогтар, ата-аналар қауымы қатысты.
Ауа-райына байланысты бұл іс-шара ZOOM онлайн-платформасы арқылы қашықтықтан форматта өтті. Ата-аналарды таныстыруға арналған Барлық материалдар, буклеттер, жадынамалар мен бейнероликтер ата-аналар чаттарына жіберілді. Ата-аналар үшін теориялық бөлімді колледждің әлеуметтік педагогы О. К. Сәтбаев дәріс түрінде өткізді.

22.02.2024 года в рамках Межведомственного плана мероприятий по профилактике суицида, правонарушений среди несовершеннолетних, употребления наркотических и психотропных веществ, детского дорожно-транспортного травматизма на 2022-2024 годы в КГКП «Казахстанский агротехнический колледж» было проведено Единое родительское собрание по профилактике суицидального поведения и бытового насилия для родителей 1-2 курсов. Участниками собрания были администрация, педагоги, родительская общественность.
В связи с погодными условиями, данное мероприятие проходило в дистанционном формате через онлайн-платформу ZOOM. Все материалы, буклеты, памятки и видеоролики для ознакомления родителей, были высланы в родительские чаты. Теоретическую же часть для родителей провел в виде лекции социальный педагог колледжа Сатпаев О.К.