#каткlife
#учебнаяэвакуация
Қазақстандық агротехникалық колледжде өрт болған жағдайда іс-қимыл бойынша колледждің білім алушыларымен және педагогикалық қызметкерлерімен практикалық жаттығу сабақтары өтті. Екінші жұпта өрт дабылы естілді. Қызметкерлер мен оқытушылар студенттермен бірге үй-жайдан тез және ұйымшылдықпен шығып, колледж алдындағы алаңда сап түзеді.
Оқу эвакуациясы-бұл оқу орнындағы кез-келген ықтимал төтенше жағдайдың зардаптарынан қорғаудың тиімді әдісі.

В Казахстанском агротехническом колледже прошли практические тренировочные занятия с обучающимися и педагогическими работниками колледжа по действиям в случае пожара. На второй паре прозвучал сигнал о пожарной тревоге. Сотрудники и преподаватели вместе со студентами быстро и организовано покинули помещение и выстроились на площадке перед колледжем.
Учебная эвакуация- это действенный способ защиты от последствий любого возможного чрезвычайного происшествия в учебном заведении.