Викторина «Лидер чтения» «Оқу көшбасшысы» викторинасы

#студенческийпарламент
#каткlife

«Оқу көшбасшысы» викторинасы

2022 жылғы 21 қазанда Қазақстандық агротехникалық колледжде жалпы білім беру пәндерінің оқытушысы С.Т. Нұрмұхаметова және кітапханашы М. в. нерина «оқу көшбасшысы» интеллектуалды викторинасын өткізді, оған бірінші курс білім алушыларының ішінен 4 команда қатысты. Ойынның тапсырмалары қиындық деңгейі мен тақырыбы бойынша әр түрлі болды, бұл командаларға интеллектуалды сайыс барысында тақырыптарды өз бетінше таңдауға және сұрақтардың күрделілік деңгейіне мүмкіндік берді және 5 тақырыптан тұрды. Студенттер тарих, жазу және кітап жасау бойынша жоғары білім деңгейлерін көрсетті, қызығушылық танытты, белсенді жұмыс істеді, сәтсіздіктерді терең бастан өткерді, жеңістерге қуанды және әсіресе командада жұмыс істеу қабілетін көрсетті. Қазылар алқасының мүшелері — Кечко гв колледжінің бөлім меңгерушілері командалардың білімін бағалады., А. к. Оразбаева және әлеуметтік педагог О.К. Сәтбаев қорытынды жасады. Ойынның барлық қатысушыларына грамоталар мен көтермелеу сыйлықтары табысталды.

Викторина «Лидер чтения»

21 октября 2022 года в Казахстанском агротехническом колледже преподаватель общеобразовательных дисциплин Нурмухаметова С.Т. и библиотекарь Нерина М.В. провели интеллектуальную викторину «Лидер чтения», в которой приняли участие 4 команды из числа обучающихся первого курса. Задания игры были разные по уровню сложности и тематике, что предоставляло командам возможность в ходе интеллектуального состязания самостоятельного выбора тем и уровня сложности вопросов и состояла из 5 тем.
Студенты продемонстрировали высокий уровень знаний по истории, письменности и создании книг, проявляли заинтересованность, активно работали, глубоко переживали неудачи, радовались победам и особенно продемонстрировали умение работать в команде. Оценивали знания команд члены жюри — заведующие отделениями колледжа Кечко ГВ., Уразбаева А.К. и социальный педагог Сатпаев О.К. которые и подвели итоги. Всем участникам игры были вручены грамоты и поощрительные призы.